Kniha je úplne z iného sveta. Stiahni si a prečítaj si ju!

Raeliánske Hnutie

Čo ak by bolo skutočne pravdou, že z tisícov ľudí, ktorí každoročne vidia na oblohe UFO, by jeden z nich naozaj stretol mimozemšťana, pilota UFO? A čo ak by tento človek dostal od tohto mimozemšťana informácie ohľadne histórie ľudstva, stvorenia života na Zemi a budúcnosti pozemšťanov? A čo ak by tieto informácie boli publikované už pred niekoľkými desiatkami rokov, a množstvo historikov, vedcov, ale aj obyčajných ľudí by už o tomto Posolstve vedeli?
Nechceli by ste si prečítať takúto knihu?
Na tejto webovej stránke máte možnosť dostať sa k tejto knihe zadarmo, môžete si stiahnuť túto knihu, toto posolstvo z hviezd.
Vo veku 27 rokov Claude Vorilhon (dnes známy ako “Rael”) žil svojou vášňou automobilového pretekára, a bol aj žurnalistom. Obrat v jeho živote nastal presne dňa 13. decembra 1973, keď sa stretol s mimozemšťanom z UFO. Od toho dňa neustále cestuje po celom svete, hlása posolstvo, ktoré mu zveril mimozemšťan, rozpráva o svojich zážitkoch, dáva médiám množstvo interview a organizuje konferencie.
Počúvnite si čo Rael toho neobyčajného rána zažil.
Počas týchto niekoľkých stretnutí s mimozemšťanom Rael od neho prijal posolstvá, ktoré sa týkajú každej oblasti ľudského života. Či už máte veľký záujem o dávnu históriu, modernú vedu, UFO, náboženstvo alebo sci-fi, vaša myseľ nadobudne nový rozmer keď si Raelove knihy prečítate.
V tomto videu máte niektoré z najdôležitejších informácií, ktoré vám Rael ponúka.